ÖZAY BİLGİSAYAR  KURULUŞUDUR.

info@duzceotomatikkapi.com

ÖZAY OTOMASYON VE BARİYER SİSTEMLERİ

0(380) 524 54 45

ÇİFT TIRNAKLI DÖKÜM TUZAK

KOLLU YER TUZAĞI

KASİSLİ ZEMİN ÜSTÜ YER TUZAĞI

HİDROLİK (OTOMATİK) YER TUZĞI

LAMA YER TUZAĞI

MANUEL YER TUZAKLARI

 

Manuel Yer Tuzakları otomatik yer tuzaklarına alternatif olarak geliştirilmiş koruma ve yönlendirme amaçlı kullanılan bir sistemdir. Geçişin az olduğu alanlarda tek başına kullanılabildiği gibi, yoğun geçiş olan bölgelerde otomatik sisteme alternatif olarak da kullanımı mümkündür. Aynı zamanda istenildiğinde çift yönlü geçişi sağlamak amacı ile de kullanılır.

 

Manuel yer tuzakları, Arma Kontrol Sistemleri tarafından ARGE çalışmaları kapsamında sessiz tip manuel yer tuzakları olarak piyasaya sunulmuştur. Bununla birlikte çift tırnaklı manuel yer tuzaklarının üretimine başlanmasıyla ürünün güvenlik seviyesini artırarak yönlendirmeden çok koruma amacıyla kullanımını sağlamıştır.

 

Üretici ve ihracatçı bir firma olan Arma Kontrol Sistemleri; Manuel Yer Tuzaklarının kullanım kolaylığı, arttırılan güvenlik seviyesi ve sessiz çalışabilme özellikleri ile piyasadaki benzer yer tuzaklarının birkaç adım önüne geçmesini sağladı.Manuel Yer Tuzakları fiyatları da bu ürünü tercih etmeniz için en önemli sebeplerden biri olacak.

 

Faydalı modeli de Arma Kontrol Sistemleri’nde olan Manuel Yer Tuzakları fiyatları na, bizi arayarak veya mail yoluyla kolayca ulaşabilirsiniz.

Burhaniye Mah. Şehit Piyade Er Tuncay Aydın Sok. No:1C Merkez / DÜZCE

0(380)524 54 45

0(545)860 08 81

info@duzceotomatikkapi.com

info@ozaybilgisayar.com

ÖZAY

Copyright © 2016 Tüm Hakları Saklıdır. Özay Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri

ÖZAY